Nem tudom, hogy most szerencsésnek vagy balszerencsésnek higgyem történteket.
Ez egy rossz vagy egy jó álom. Álmodok-e egyáltalán? Nem, most csak fekszem, fekszem a szégyenben a mélyen lapuló s most mégis feltörő érzéseimmel. Kinyitom a szemem és Hansolt pillantom meg amint épp felettem hajol, én a földön félig ülve vagyok. Na de álljunk csak meg három szóra! MI AZ ISTEN??
Nektek se stimmel valami? Jobb lesz, ha visszamegyünk a nap elejére!