Mindig is abban a tudatban éltem, hogy lehet lány és fiú között,
egyszerű barátság. Naivan éltem az életem, miközben rengeteg fiú vett kerül.
Mára már csak két legjobb barátom maradt, a többiek vagy elköltöztek, vagy csak
simán megszakították velünk a kapcsolatot.
Változás~
2016. február 15., hétfő
2014. augusztus 18., hétfő
Az idegen barát ( Moon Jongup )
Egy újabb éjszaka, hogy nem jön álom a szememre, lassan ez már nagyon idegesítő, hogy éjszaka nem alszok, de mikor jön fel a nap egyből bealszom, majd csak délben, vagy még később kelek ki az ágyból. Így elmegy a fél napom és nem tudok semmit sem csinálni... De ha már most semmilyen formában nem tudok elaludni, se zenével, se anélkül, akkor már csinálni kéne valamit. Nővérem mondta, hogy valami kondi-park nyílt a közeli parkban, a posta mögött, lehet el kellene menni oda megnézni?
2014. július 27., vasárnap
Tappancs emlékére. Örökre velem!
Minden éjjel felriadok egy rémes álomból, de amikor körbe nézek, rákell, hogy jöjjek, ez a valóság. Rákell, hogy jöjjek, tényleg nem láthatlak többet, nem ölelhetlek szorosan magamhoz.
2014. július 24., csütörtök
Csak barátok (Hoseok (BTS) +18)
A lakás
kitakarítva, kaja megfőzve, filmek előkészítve, már csak az a lökött hiányzik,
aki bármelyik pillanatban megérkezhet. Kopogás csapja meg a fülem és a
nappaliból a bejárati ajtóhoz megyek, amit gyorsan fel is tépek.
- Késtél félórát! - torkolom le legjobb barátomat.
- Késtél félórát! - torkolom le legjobb barátomat.
2014. április 25., péntek
A képzelet néha szárnyal...
Nem tudom, hogy most szerencsésnek vagy balszerencsésnek higgyem történteket.
Ez egy rossz vagy egy jó álom. Álmodok-e egyáltalán? Nem, most csak fekszem, fekszem a szégyenben a mélyen lapuló s most mégis feltörő érzéseimmel. Kinyitom a szemem és Hansolt pillantom meg amint épp felettem hajol, én a földön félig ülve vagyok. Na de álljunk csak meg három szóra! MI AZ ISTEN??
Nektek se stimmel valami? Jobb lesz, ha visszamegyünk a nap elejére!
2014. március 17., hétfő
GOT7 - Örök szerelem /1.rész/ (!NEM yaoi! Főszerepben: JB és Mark )
Hangosan kezd kukorékolni a telefonom, igen, kukorékolni. Elmebeteg unokaöcsém úgy látszik már megint átállította, de ezt csúnyán visszafogja kapni. Na de ezt a napot semmi sem tudja tovább elrontani, hiszen végre újra láthatom őt, aki mindennél többet jelent nekem. Egy időre elkellet válnunk, hogy ő nyugodtan tudja karrierjét tovább ápolni. Hisz akit szeretünk azt elengedjük, de megbeszéltük, hogy amint eredményt ér el, újra találkozunk és ha ugyanúgy érzünk mint azelőtt, folytatjuk a kapcsolatunk.
2013. november 24., vasárnap
Teen Top/3 - L.Joe elfogadja? ~vége~
*L.Joe *
Vissza mentem a szobámba és mérgesen ledobtam magam az ágyra. Most már minden hiába Seo Changé és nekem semmi esélyem. Talán ha én találkozom akkor vele.....
Vissza mentem a szobámba és mérgesen ledobtam magam az ágyra. Most már minden hiába Seo Changé és nekem semmi esélyem. Talán ha én találkozom akkor vele.....
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)