Egy újabb éjszaka, hogy nem jön álom a szememre, lassan ez már nagyon idegesítő, hogy éjszaka nem alszok, de mikor jön fel a nap egyből bealszom, majd csak délben, vagy még később kelek ki az ágyból. Így elmegy a fél napom és nem tudok semmit sem csinálni... De ha már most semmilyen formában nem tudok elaludni, se zenével, se anélkül, akkor már csinálni kéne valamit. Nővérem mondta, hogy valami kondi-park nyílt a közeli parkban, a posta mögött, lehet el kellene menni oda megnézni?