2016. február 15., hétfő

Sírás nélkül nincs boldogság (Monsta X: I.M, Wonho /nem yaoi/)

Mindig is abban a tudatban éltem, hogy lehet lány és fiú között, egyszerű barátság. Naivan éltem az életem, miközben rengeteg fiú vett kerül. Mára már csak két legjobb barátom maradt, a többiek vagy elköltöztek, vagy csak simán megszakították velünk a kapcsolatot.