2013. augusztus 19., hétfő
Egy csodás vixx nap!
A vixx gr8u számát hallgatom max hangerővel a fülesemmel. Imádom a bandát és most végre találkozok a tagokkal... azért végül meglett az előnye hogy unokatestvérem a banda tagja. Oh, a nevem Jung Saejin 17 éves vagyok és színésznek készülök.
2013. augusztus 10., szombat
Baby Don't Cry~ (Chanyeol, Baekhyun(nem yaoi))
Fekszek az
ágyamon és várom hogy felhívj vagy felgyere arra a facere amin csak
miattad vagyok. Reggel kilenc van ilyenkor szoktál fent lenni.
2013. augusztus 6., kedd
Túllépés~ (+18 Luhan,Taemin(nem yaoi))
Már megint eltévedtem. Már egy éve közlekedek az sm épületében, mégis képes vagyok eltévedni. Nagy léptekben szedem a lábaim mert találkozóra megyek amit hamar lefogok késni ha nem találom meg a helyes utat. Vajon az életben jó utat választottam?
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

