Mindig is abban a tudatban éltem, hogy lehet lány és fiú között,
egyszerű barátság. Naivan éltem az életem, miközben rengeteg fiú vett kerül.
Mára már csak két legjobb barátom maradt, a többiek vagy elköltöztek, vagy csak
simán megszakították velünk a kapcsolatot.