2013. július 13., szombat

Igazi érzések. (Sehun(+18))




-Kicsim átmennél Kim-hez elkérni a receptkönyvét? -hallom meg anya hangját a lépcső aljáról. Kipattantam az ágyból majd kirontottam a szobám ajtaján s le trappolok a lépcsőn egyenesen anyához.

-Milyen könyvet is? -támaszkodok meg a pulton, s látom hogy anya valami sütit akar csinálni.
-Ő fogja tudni..-fordul mosolyogva felém.
-Rendben. -bólintok majd az ajtóhoz sietek. Felveszem a cipőm majd kilépek az ajtón. Két házzal megyek arrébb majd Kim házáéhoz becsengetek. Pár pillanat után már nyílt is az ajtó, de nem épp nagy örömömre Kim fia jelent meg az ajtóban,Sehun.
-Szia. -köszönök neki mint mindig semleges hangon. -Anyukád?
-Elugrott a boltba.. -válaszol. Szeme mint mindig méregetve nézett végig rajtam.
-Csak egy receptkönyvért jöttem, nem tudnád felhívni? -hunyorgok szemeibe és közelebb lépek hozzá.
-Mit adsz cserébe? -vigyorodik el kajánul. Mindig ezt csinálja a két évben mióta ismerem.
-Be lehet fejezni! -forgatom meg szemem, végül belépek a házba, s egyenesen a konyhába veszem az irányt ahova Sehun is egyből követett. -Add ide a telefonod.. -fordulok meg és nyújtom felé a kezem. Sóhajt egyet majd előhúzza zsebéből a telefont. -Kösz! -veszem el tőle. Nem felelt semmit csak a falnak dőlt és minden mozdulatom figyelte. Kikerestem a telefonjából Kim számát és egyből tárcsáztam.
-Mondjad Sehun. -veszi fel már a második csengés után Kim a telefont.
-Szia, Reita vagyok. -Szólok bele a telefonba.
-Jaj a könyv.. Rei drágám a mosogató feletti polcon találsz egy nagy piros könyvet, abban a vége felé lesz a recept ami anyukádnak kell.-mondja, közbe én odasétálok az említett polchoz és leveszem a könyvet.
-Meg van! Köszönöm. -mondom neki.
-Na jó, Rei..megkérhetlek arra hogy azt a nagy gyereket etesd meg? Későn fogok hazaérni mert közbe jött egy kis munka.
-Megpróbálom.. -mosolygok.
-Köszi.. na már mennem is kell. Sziasztok! -teszi le egyből a telefont.
Magam előtt tartom a készüléket és csak nézem. Sóhajtok egyet majd elmondom Sehunnak amit Kim mondott. Mit ne mondjak nem ellenkezett mikor mondtam neki hogy hazaviszem a könyvet majd visszajövök kaját csinálni neki. Pedig ő se kedvel engem, ahogy én se őt.
Mikor visszaértem nem láttam sehol, így hogy minél hamarabb szabaduljak innen konyhába mentem és megnéztem mit tudnék csinálni. Volt némi csirkemell azt kivettem a hűtőből és megmostam majd elkezdtem feldarabolni, elbambultam.. és arra riadtam hogy valaki derekamra teszi a kezeit. Riadtan csaptam az asztalra és fordítottam hátra fejem.
-Sehun! Mit akarsz?? -halkul el a hangom.
-Shh.. - karol át, majd fülcimpámtól kezdve lefele haladva végig csókolgatott néha meg is szívta nyakam. Lassan maga felé fordított és ajkaim akarta birtokba venni csak hogy én elhúzódtam tőle.
- Mégis mit akarsz? - nézek ijedten szemeibe.
- Minek látszik? Mit akarok? - suttogja és megint közeledni próbált. Mellkasára tettem a kezem és megpróbáltam eltolni, ami végül is sikerült csakhogy megragadta a csuklóm és alkarom kezdte végig csókolgatni.. Kirántottam a kezem és megpróbáltam elmenni mellette de ismét csak megragadta a karom, s ahogy visszafordultam felé olyan tűz égett szemeiben -főleg ahogy rám nézett-szinte már égette a bőröm.
- Ne mond hogy te nem érzel semmit! - szűkül össze szeme.
- A gyűlöleten kívül? Nem nem érzek semmit! -  vágom hozzá. Ránt egyet rajtam én meg mellkasának ütközöm, Ő szorosan átölel majd fülembe súgja azt a szót amire soha életembe nem gondoltam volna. "szeretlek" Hogy ez a szó mit indított meg bennem nem tudom.. talán csak lerombolta a falat amit közém és Sehun közé emeltem. Most tényleg komolyan gondolta? Lábam elgyengült és majdnem összeestem Sehun tartott meg derekamnál fogva.
- Jól vagy? - válik hangja aggódóvá. Nem szólok semmit csak mélyen szemeibe nézek, ha azt a szót nem gondolta volna komolyan a szavai tagadhatják de íriszei nem.. csillogtak ahogy rám néztem és most aggodalmat is tükröztek. Sose nézett még így rám.Egyik kezével elengedte derekam és térdem alá nyúlt majd felvett az ölébe. Reflexből átkaroltam nyakát, már megint túl közel kerültem hozzá. Elvette rólam a szemét és elindult az emeletre, be a szobájába. Bezárta az ajtót majd oda vitt az ágyához és letett rá. - Tudod te mióta várom hogy itt legyél? - néz rám most már kajánul. Megrázom a fejem. - Talán egy éve.. - gondolkodik el. Feljebb csúsztatott az ágy közepébe majd felém kerekedett. Harmadjára kezdett közeledni felém ,most annyi különbséggel hogy hagytam magam. Ezt a gyűlöletet csak azért húztam volna fel közénk mert féltem tőle? Most miért érzem úgy hogy meghalok annyira vágyom rá, hogy érintsen, hogy itt legyen mellettem? Már csak pár miniméter van ajkaink közt, mélyen a szemembe néz, ujjával végig simít arcomon s szemével követi útját, majd visszanéz a szemembe kezei közé fogja arcom és ajkait az enyémre tapasztja. Gyengéd csókja teljesen megbénított, szívem ezerrel vert, mélyebb levegőket kezdtem venni, végül pedig én is visszacsókoltam. Karján végig simítottam hátáig majd tarkóján keresztül beletúrtam a hajába. A lágy csókot pár pillanat alatt felváltotta a vad, éheztünk egymásra. Sehun most már kezét a derekamnál és hátamnál tartotta, én akaratomon kívül lábammal átfontam derekát. Ekkor el váltak az ajkaink mindketten ziháltunk. Sehun homlokát az enyémnek támasztotta.
-Akarlak! -suttogja.
-Én is! -túrok ismét hajába és magamra húzom s szájára tapadok. Elvált ajkaimtól majd a hajam eltolta a nyakamból ezzel végig is simítva bőrömön majd szabad felületre apró csókokat hintett. Másik keze pólóm alatt simogatta az oldalam. Megszívta a nyakam s ennek hatására felnyögtem ő pedig a nyakamba mosolygott, ezt még megismételte párszor. Kezét mellém helyezte és feltolta magát rólam. Kezem az ágyra került. Vállamtól végig húzta ujjait karomon és pólóm alányúlt én pedig fejem felé emeltem kezem Ő lassan levette rólam a pólót és felbukkanó bőrömet kezdte csókolgatni végig míg újra ajkaimhoz nem ért. Éhesen viszonoztam csókját és most én nyúltam a pólója alá. Elvált ajkaimtól és egyből lekapta magáról a pólót, majd újra számra tapadt, olyan volt mint egy éhes oroszlán, úgy falta ajkaimat. Átkaroltam nyakát és ha lehetett még közelebb húztam magamhoz. Kulcscsontom kezdte újra csókolgatni majd még libabőrös lettem mikor nyelve kulcscsontomtól elindult melltartómhoz, amit szerencsére még nem vett le csak csókokat adott rá. Egyre többet sóhajtoztam. Hasamon indult le mikor már rövidnadrágomhoz ért, nem is gondolkodott lehúzta rólam. Pár másodpercig végig nézett rajtam, szó szerint éreztem égető nézését magamon. Én viszont kezdtem zavarban lenni hisz csak fehérneműben vagyok előtte. Neki könnyű Ő nem szégyellős.. Végül is nincs is mit szégyellnie. Végig simított hasamon de most keze a hátamra csúszott és megéreztem a melltartóm kapcsánál. Mikor kikapcsolta lassan húzta le rólam, teljesen vörös volt már a fejem. Ránéztem hogy lássam a reakcióját de ahogy szemébe néztem csak jobban zavarba jöttem. Egy ideig néztem őt majd Ő is szemembe nézett majd megcsókolt. Erősen szorítottam magamhoz de keze így is megtalálta mellem és cirógatni kezdte. Végig puszilta az arcom majd kicsit távolodott tőlem és elmosolyodott.
-Tudtam hogy zavarban leszel. - kuncog egyet. Összehúzott szemekkel néztem rá.- Ha akarod levetkőzhetek én?! - ajánlja fel. Felemelkedik majd egyik kezével lehúzza a nadrágját és boxerét. Fejem hátra feszítettem hogy ne lássak semmit. És orrom alatt morogtam hogy "gonosz" amit ő hallott is és felnevetett újra felkereste ajkaim majd mikor elvált folytatta a beszédet. - Nem vagyok gonosz, megengedem neked hogy te csodálhasd meg először a farkam. - nevette el magát Sehun. Nem nyitottam ki a szemem.
- Sehun, muszáj ezt csinálnod? - nevetek én is fel.
- Hm. talán nem tetszek? - vesz fel egy sértődött hangnemet. - Szerintem te nagyon szép vagy! - Kinyitottam szemem és meglepetten néztem rá, s mikor beszédre nyitottam volna a szám Ő nem hagyta mivel birtokba vette. Kezével belemarkolt a fenekembe, minek következtében belenyögtem a csókunkba. Szabályosan belevigyorgott a csókba így akaratlanul én is így tettem. Férfiasságát hozzám dörgölte amitől alhasam beleremegett, én meg felnyögtem. Az ördög élvezte hogy nyögök és még párszor megismételte ezt a mutatványát. - Felkészültél? - néz rám majd ad még egy csókot majd eltűnik szemem elől, mire feleszméltem mire céloz már az utolsó ruhadarabomtól szabadított meg. Szabaddá vált testrészemre adott egy puszit. Hirtelen kezem fejemhez kaptam és vártam mit fog tenni. Belső combom minden szegletét elárasztotta puszikkal. Bőröm minden szeglete  bizsergett. Mikor már eleget terrorizált felhúztam magamhoz egy csókra amit meg is tett. Megfogta a lábam majd egy nagyobb terpeszbe mellém tette. Zavartan néztem a plafonra. Nyakam végig csókolva közeledett felém. -Szeretlek,szeretlek,szeretlek. -mondogatta mikor nyögve belém hatolt. Még a levegő is bennem rekedt. Szívverésem egyre hangosabb és egy sikoly is kijött a számon. Kicsit megmozdultam Ő pedig lassan elkezdett mozogni. Egyre nehezebben vettem a levegőt, mert folyamatosan csak sóhajtoztam és nyögdécseltem. Ő is, csak halkabban. Szemét kerestem, de ő hasam, nyakam csókolgatta, arcáért kaptam és mély íriszeibe néztem. Nem tudtam mást kivenni belőle csak boldogságot. Ugyan azt amit én is éreztem. Fejem mellett támaszkodva mozgott tovább. Mikor gyorsabban kezdett mozogni lehunytam a szemem mert szédültem és remegtem már az élvezettől, nem bírtam tovább testem is egyre forróbbá vált. Kinyitottam szemem és pont összetalálkozott az övével. Folyamatosan szemembe nézett így láthatta hogy minden lökésére hosszabban becsukom a szemem. Zavarban voltam ahogy így mozgott bennem. Lökött egy még nagyobbat, majd ezután kínzóan lassan folytatta a mozgást. Annyira mélyen megállt bennem amennyire csak tudott. Nem bírtam tovább sikítottam egyet, s testemen annyira intenzíven futottak át az élvezet hullámai hogy nem éreztem már hogy Ő tovább folytatja. Csak akkor eszméltem fel kicsit mikor magamban éreztem forróságát. Felsóhajtott. Az ő teste is remegett az enyémmel együtt ahogy rám dőlt. Mindkét kezemmel átkaroltam és Ő is így tett. Gyorsan ránk húzta a takarót. Én hatalmas mosollyal bújtam mellkasába. Így voltunk jó ideig. És asszem el is aludtunk egymást ölelve.




Remélem tetszett^^ Ez az első ilyen írásom>.< ^^
Véleményt kérhetek?^^ Hideget, meleget szívesen fogadok>.<

2 megjegyzés:

  1. wááááááááááááá............... nagyon tetszik :) :) nagyon ügyi vagy :)<3

    VálaszTörlés