2013. szeptember 7., szombat

TeenTop ( Changjo (+18) )





-Siessetek már mert elfogunk késni! - kiáltja el magát a nappaliban apa.
- Én kész vagyok. - rohanok ki a szobámból teljes estélyi ruhás felszerelésemben. Bátyám egy elegáns öltönyben volt.

- Hűű, Nem gondolod hogy túlságosan kicsípted magad Seo? - néz végig tüzetesen rajtam.
- De, túlságosan is. De hát ez egy különleges nap. - húzom ki magam.
- Igen? Miért? - sétál közelebb.
- Azt nem tudom. - nevetem el magam zavartan.
- Gyerekek mára nem akarok semmilyen veszekedést! - áll közénk apa. - Ez egy jótékonysági est lesz. - néz mindkettőnkre. - Tessék viselkedni. Chunji, a többiek azt mondták hogy már ott lesznek igaz?
- Tudtommal igen. - bólint. Elkezdek mosolyogni amit észre is vesz. - Seo ne gondolj inkább semmire. - rázza meg a fejét rosszallóan.
- Nem is. - lepődök meg. Megforgatja a szemeit
- Na gyerünk gyerekek. - kezd el tolni minket apa. Lementünk a kocsihoz, Chunji előre ült én pedig hátra. Apa persze vezetett.
Anyát én még sosem láttam mert mikor én a világra jöttem sajnos ő meghalt. Anya nélkül nőttem fel. Bár szerencsém van hogy, apa és Bátyám is gondomat viselték és feltudtam úgy nőni hogy nem éreztem anyum hiányát. -Viselkedni. - mondogatja apa idegesen.
- Apa, nem vagyunk már kicsik. - mondom neki közbe megforgatom a szemem.
- Tudom. -sóhajt egy nagyot. Majd egy órás út volt míg oda értünk. Plusz 10perc míg parkoló helyet találtunk. A rendezvény egy hatalmas teremben volt, minden csillogott a csicsától. Apa munkahelye rendezte, ilyen beteg gyerekeknek. Híres sztárokat hívtak meg mint mondjuk a Beast vagy a bátyám bandája a Teen top. Mindenki rengeteg adományt adott, de a végösszeg majd csak éjfélkor fog kiderülni.
Bóklásztam kicsit a tömegben, apa elment a munkatársaihoz bátyó pedig a Teen Top tagokat kutatta fel. De ha jól tudom nem kell sokat keresni őket mert az asztaluknál ültek. Legszívesebben én is egyből odamennék hozzájuk de nem akarok sokat zavarni. Megálltam a hosszú étel asztal mellett. Egyből meg is kordult a hasam s lefogtam hogy senkise hallja.
- Jó újra látni. - súgja a fülembe, én meg egyből lefagytam. Hirtelen egy puszit nyom az arcomra és természetes viselkedésével elém lép és belekortyol a pezsgőjébe. - Hm nagyon csinos vagy. - néz lassan végig rajtam.
- Köszönöm, Byung. - nyelek egy nagyot és tanulmányozom inkább az ételeket.
- Nem hiszem hogy érdekesebbek a kaják tőlem. - jön megint közelebb.
- Kérlek hagyj. - emelem fel kezem magunk közé. - És különben is ismersz.. inkább a kaját választom mint téged. -mondom neki. - Most pedig megyek. - biccentek a fejemmel és hátrálok majd megfordulva elhúzom a közeléből a csíkot.

Az utóbbi találkozásom nem volt valami fényes vele. Kicsit be volt csípve és azt se tudta hogy hol van.. A volt barátnője nevét mondogatta és közbe engem tapizott. Ketten voltunk a lakásban mert a többieknek elkellett menni, csak hogy L.Joe ugye ilyen állapotban volt így otthon maradt én meg felajánlottam nekik hogy ott maradok vele. Legközelebb jobban meggondolom az ötleteim. Igazából nagyon jó barátom volt L.Joe csak pár hete kezdett el furán viselkedni. Nem tudom pontosan mi változhatott meg. Míg ezen gondolkodom már egy hosszú folyosón sétálok teljesen egyedül. A lámpák hangulatosan égnek. Balra végig szobák vannak Jobbra pedig gyönyörű kilátás a Han folyóra.  Kicsit megállok és elbambulok az éjszaki fények visszatükröződésében.
- Szia..
- Changjo?! - fordulok meg meglepetten. - Hogy kerülsz ide?
- Téged kerestelek. - mosolyog.
- Engem? - tátom a szám.
- Igen, miért olyan meglepő? - húzza fel szemöldökét.
- Semmi. - rázom meg a fejem. Körbe fürkész szemével a folyosón majd mikor meggyőződött róla hogy senki sincs itt teljesen elém lépett és lágy csókot adott.
- De hiányzott már. - mosolyodik el kajánul. Lehajtom fejem elpirulva. - Ne mond hogy neked nem. - lepődik meg.
- De. - kapom rá hirtelen a fejem és még egy nem várt csók fogadott, csak most sokkal éhesebben tapadt ajkaimra. Hajamba túrt és közelebb húzott magához. Én is tarkója mentén túrtam hajába és szinte már a nyakán csüngtem.
- Na szép, itt a gerle pár. - rezzenünk össze L.Joe gúnyos hangjára.
-Húzz el. -pillant hátra Chang ugy hogy közbe még a derekam ölelte, én viszont el akartam engedni, hát nem hagyta.
-Menjetek szobára inkább. -nézett ránk szúrósan.
-Mennyit ittál már megint? -húzom a szám.
-Közöd? -förmed rám. Changjo most elengedett és teljesen Joe felé fordult.
-Jobb ha elhúzol. -indul meg felé.
-Maradj csak.. -forgatja meg szemét majd legyint és elindul vissza. Felsóhajtok.
-Jobb ha én is megkeresem apát.-fogom a fejem.
-Várj. -fogja meg karom. -Szeretnék veled beszélni. -nyel egy nagyot. Nagyon megijedtem. Minden lefutott a szemem előtt jó is meg rossz is egyaránt. Szemem hatalmasra nyilt s már fáradt se voltam ha egy picit is annak éreztem magam. -Ne nézz igy. -ijed meg ő is. -Semmi rosszra ne gondolj. -kuncog. -Gyere velem egy kicsit. -ragadja meg a kezem és elkezdett húzni valamerre. Sok lépcsőn mentünk felfelé egészen a tetőre.
-Woah. -futottam izgatottan szélre. -De szép a kilátás. -nézek körbe csillogó szemmel.
-Igen az. -sétál nyugodtan mellém zsebre dugott kézzel.
-És...-nézek rá. -Miről akartál beszélni?
-Hhh, igaz titokban vagyunk együtt már vagy...
-6 hónapja. -fejezem be mondatát boldogan.
-Igen, bár a többiek nagyjából már tudják. -rázza meg fejét.
-Azt túl éljük. -mosolygok rá.
-Igaz, tehát arra akartam kitérni... -veszi ki kezét a zsebéből, majd hirtelen letérdelt. Megállt bennem a pumpa egy pillanatra majd mikor a kezében egy kis dobozt is megláttam kezem szám elé kaptam és csak néztem le rá. -Tudom..tudom hogy nem rég óta agyunk együtt, de veled akarom leélni az életem. Veled eltudom képzelni. -mondja őszintén. -Nem várok most azonnal választ. -nyitja ki a dobozt s egy gyémánt gyűrű volt benne. Szemembe könnyek szöktek és megszólalni alig tudtam. Heves bólogatásba kezdtem hogy igen. Chang arcára széles vigyor került majd átölelt és megemelve párszor megpörgetett. Sose gondoltam volna hogy egyszer ezt megélem. Sokszor képzelődtem egy ilyen napról. De a valóság ezerszer jobb. A szívverésem még félóra múlva sem tudott leállni mikor a nagy tömeg közt sétáltunk a rendezvényen, kézen fogva. Mindenki minket nézett.
-Mit csináltok? -lép elénk nagy megdöbbenéssel Niel.
-Nem titkoljuk tovább. -feleli vigyorogva Chang.Bólintok.
-Mit műveltek? -jelenik meg Chunji is.
-Szia, sógor.-cukkolja Chang Bátyót majd hogy még jobban forrósitson a helyzeten az összekulcsolt kezünket felemelte. Először nem nagyon értették majd meglátták a gyűrűt.
-Úristen. -jön ki Niel száján. Mindketten megdöbbent arcot vágtak.
-Persze nem a közeljövőben fogunk. -mondok pár nyugtato szót Bátyámnak. Bár nem hiszem hogy használna.
-Ideje hazamennünk.-vesz fel egy semleges arcot Chunji. Kiszakitsa kezem Changjoébol majd maga után húz apához mentünk aki nem nagyon örült hogy haza akarunk menni. Vagyis inkább csak Chunji akar. Apa végül ott maradt Chunji engem meg haza ráncigált. A kocsiban durcásan ültem s kaptam egy üzenetet Changjotol hogy átjön hozzám, de csak titokban. Olyan tíz perce várt már kint, mikor Chunji végre elment fürdeni. Gyorsan beengedtem Changot majd beviharzottunk a szobámba amit kulcsra zártam.
- Ah végre. -huppan be az ágyamba.
-Shh -megyek utána és leülök mellé.
-Ez most a mi esténk lesz. -húzza száját félmosolyra majd magára ránt.
-Benne vagyok. -tapadok ajkaira és hajába túrok. Elválok tőle majd az ölében felülök és leveszem a pólóm. Csillogó szemekkel nézett rajtam végig majd fordított a helyzeten és maga alá gyűrt.
-Ma én foglak téged kényeztetni. -kacsint rám s végig csókolja a nyakam majd egyre csak haladt lejjebb a hasamon keresztül. Rövidnadrágom lehúzta a bugyimmal egyetemben. Szabaddá vált testrészemre egy apró puszit adott. - tudom hogy ettől most megfogsz zavarodni. - néz fel a szemembe, majd lassan magamban éreztem nyelvét mozogni. Kicsit hangosabban nyögtem fel de egyből szám elé tettem a kezem s innentől próbáltam csendben élvezni amit csinál. Fél perc múlva újra felettem termett.
-Ezt még megbánod. -szűröm fogaim közt nevetést visszafojtva.
-Csak csendesen édesem. -teszi ujját a számra. Majd leveszi az utolsó ruhadarabom a melltartóm és elkezdi melleimet is kényeztetni. Az egyik mellbimbóm szájába veszi és néha meg is szívja, amitől én már a falat kapartam a fejemben. Elvált tőlem és megszabadult minden ruhadarabjátol s újra elfeküdt rajtam.
-Uh, sózsák. -kuncogtam.
-Sértegess még és olyan büntetésben lesz részed amit nem kérsz viszont.. -mondja vigyorogva és vadul csókol meg. Hasam és oldalam simogatja és elhelyezkedik a lábaim közt, fél percbe se telt kemény férfiasságát már magamban is éreztem. Folyamatosan csókolt s így elfojtotta a hangos nyögésem. Lassan kezdett most mozogni. Belemarkoltam a takarómba és átadtam magam annak az érzésnek amit ő nyújt nekem. Egyre gyorsabba mozgott s már kezdtem megszokni mikor hirtelen kínzó lassúsággal folytatta. Egy idő után olyan szúrósan néztem rá hogy újra elkezdett gyorsan mozogni és én már éreztem hogy elérem a határom. Megfeszül a hátam és egy nagyobb nyögést adok ki magamból ezzel elérve az orgazmust. Néhány erős lökés után pedig Changjo is követ.
-Szeretlek. -suttogja lihegve.
-Én jobban. -mosolyodom el. Chang elfeküdt mellettem s fejét pedig a mellkasomra tette.
-Örökké az enyém leszel! -mondja határozottan.
-Ez természetes. -ölelem át buksiját.
-A bátyád ki fog nyírni. -nevet s közben még jobban hozzám bújik.
-Megvédelek. -kuncogom
-Azt már nem! Jobb is ha most azonnal megyek és elmondom neki. -pattan ki az ágyból s felveszi a boxerét. Csak értetlenül nézem majd én is kiszállok s keresném a bugyim csak nem tudom hova dobta így gyorsan fiókos szekrényemből veszek ki egyet, majd Changjo pólóját kapom még magamra és megyek utána mivel már kiment az ajtón. Meglepve veszem észre h nem is jutott tovább mert szembe velem Chunjit találom aki nem a kedves arcát mutatja felém. -Vigyázni fogok rá. Tudod hogy milyen vagyok! Nem hagyom hogy bármi baja essen. -ecseteli Chang de Chunji mintha nem is hallaná.
-Azt csináltok amit akartok! -kapja fel a vizet és fogja magát majd elhagyja a lakást. Csak pislogni tudok utána hogy mi ütött belé.






 

Ha szeretnétek megtudni hogy mi lett Chunjival akkor komizzatok ;) és írok egy 2.részt hozzá ;)
És remélem tetszett ^.^ <3


2 megjegyzés:

  1. *oooo* az elején nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz..><nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon cukiiiii volt az mikor megkérdezte hogy a felesége akar-e lenni...:DDDDDDD lehetne majd egy folyti amiből meglehet tudni?? *ooooo*

    VálaszTörlés
  2. ez nagyon tetszett *o* és írd létszi továááááább *---* annyira kíváncsi vagyok :3

    VálaszTörlés